KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488089
nr 1448 8089
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad -39, "Söndagsmorgon på Tallmon". Olja på pannå, 55x40, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:56:19
300 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr